S Panákem Rajbas

Fotosoutěž

Dáme panáka?

Rádi cestujete? Rádi fotíte? Pak je naše fotosoutěž pro vás jako stvořená. Vyfoťte co nejoriginálněji panáka Rajbas. Soutěžte o místo ve výstavě, volný vstup na festival a také o zajímavé ceny!

A o co vlastně půjde? V přihlášené fotografii by se měl objevit motiv našeho festivalového loga, Panák Rajbas. Motiv by měl být reálně vyfotografován, tedy žádné dodatečné fotomontáže. No a nápad, jak dostat našeho panáka do vašich fotografií je jen na vás. Můžete využít naše festivalová trička, která jsou k mání i během roku v prodejně Kola Novák v Blansku, můžete kreslit, můžete modelovat, tvořit choreografii, zkrátka je to na vás. Z přihlášených fotografií vybere naše odborná porota cca 20 nejzajímavějších snímků, které budou součástí výstavy na festivalu Rajbas 2015. Autoři těchto snímků získají také vstupenku na festival, tam poté bude probíhat i divácké hlasování. Bude tedy udělena Cena diváků a Cena poroty. Porota si také vyhrazuje právo udělit i více cen, které mohou zahrnovat fotografie nejvtipnější, nejdramatičtější, z nejneobvyklejší destinace, apod.

Jak vlastně vypadá panák Rajbas? Je s námi už řadu let, za kterou se z něj stalo neodmyslitelné logo celého festivalu. Panák s námi ušel dlouhou cestu skrze mnoho ročníků festivalu, dokonce si zahrál i v soutěžním snímku NaFEST. Nyní je však na čase vzít ho s sebou na cesty, zažít s ním dobrodružství a hlavně se s ním vyfotografovat!

Své soutěžní snímky můžete posílat e-mailem na adresu fotosoutez@festivalrajbas.cz.

Každá fotografie musí mít uveden název, místo fotografování, jméno a příjmení autora, kontakt, případně nějaký popisek.

Uzávěrka je 31.10.2015


Pravidla Porota Výsledky